Co si žádá 21. století, které zatím přežilo i konec světa?

Webové stránky, které umí ovládat i truhlář, řezník, finanční poradce, ekonom nebo třeba zedník.star

tickWebové stránky vám zvýší zisk, přinesou vám nové objednávky a zase vám zvýší zisk. Nebo Vy snad ještě používáte zlaté stránky? Nebo vše hledáte na internetu?

Připravíme Vám webové stránky, na kterých se budou nabízet Vaše konkrétní produkty.

Pokud prodáváte pojištění nebo hypotéky, připravíme vám web, kde návštěvníci mohou vyplnit formulář s poptávkou a odeslat Vám ho na email. Pokud prodáváte maso, nebo třeba rohlíky, budete mít web s vaší nabídkou. Váš nový web se tak stane vašim nejlepším zaměstnancem, který nevyžaduje mzdu, ale pracuje 24h. Buďte on line! Zvedejte své zisky.

HomePro vaši inspiraciPropracovaný a moderní web o vaření, jídle a online kuchařka

Propracovaný a moderní web o vaření, jídle a online kuchařka

Propracovaný a moderní web o vaření, jídle a online kuchařka – vše v jednom na pěkné jednoslovné doméně http://www.chnapka.cz
Celý web obsahuje velké množství kvalitních a přínosných článků pro návštěvníky webu, které jsou psané na zakázku, dále web obsahuje cca 40 originálních receptů, které jsou zařazeny do kategorií.
Recepty mohou vkládat i samotní uživatelé a návštěvníci webu. V administraci, která je v češtině, lze nastavit, kdo může recept vložit (registrovaní, neregistrovaní, účet se vytvoří při vložení receptu)
Návštěvnici mohou články sdílet na sociálních sítích nebo klikat na To se mi líbí.
Na webu je několik výdělečných systému:
1. Reklamní systém od Adbenefit.cz – srovnávač na dodavatele plynu – zde je provize 400 Kč za jednu konverzi
2. Iframe formulář na hubnutí – zde je provize ve výši 130 Kč za každý dovolaný kontakt, který není zapsán v databázi poskytovatele konzultací. Každý lead je schvalován do 3 dní.
3. Sklik.cz – provize za každé kliknutí na reklamu, která je vhodně rozmístěna do každého článku a i do každého jednoho receptu.
4. Hureka.cz – kontextové reklamy zaměřené na kuchařské knihy a hubnutí – na webu je to záložka Kupte si – provize za každý proklik do eshopu (není podmíněno nákupem, stačí jen klik)
Všem našim klientům poskytujeme i základní poradenství ZDARMA v případě, že si nevědí s něčím rady.
Nenecháme vás v tom - Věříme, že váš úspěch je i náš úspěch, nicméně bez práce to nikdy nepůjde.
Pokud chcete začít provozovat propracovaný a moderní affil web o jídle a vaření, včetně on line kuchařky, nemusíte se obávat technických zádrhelu nebo jiných odborných věcí. Stačí napsat email nebo zavolat a my vám poradíme.
Obchodním partnerům nabízíme i výhodnou správu obsahu, psaní originálních receptů, článku, linkbuilding atd.

Všechny ceny na webu jsou uvedeny bez DPH 21%.