Co si žádá 21. století, které zatím přežilo i konec světa?

Webové stránky, které umí ovládat i truhlář, řezník, finanční poradce, ekonom nebo třeba zedník.star

tickWebové stránky vám zvýší zisk, přinesou vám nové objednávky a zase vám zvýší zisk. Nebo Vy snad ještě používáte zlaté stránky? Nebo vše hledáte na internetu?

Připravíme Vám webové stránky, na kterých se budou nabízet Vaše konkrétní produkty.

Pokud prodáváte pojištění nebo hypotéky, připravíme vám web, kde návštěvníci mohou vyplnit formulář s poptávkou a odeslat Vám ho na email. Pokud prodáváte maso, nebo třeba rohlíky, budete mít web s vaší nabídkou. Váš nový web se tak stane vašim nejlepším zaměstnancem, který nevyžaduje mzdu, ale pracuje 24h. Buďte on line! Zvedejte své zisky.

HomePro vaši inspiraciGames - hry on line. Kdo si hraje nezlobí

Games - hry on line. Kdo si hraje nezlobí

Web z flashovými hrami na www.intergame.cz.

Systém má jednoduchou administraci, v které pomocí dvou kliknutí, můžete přidávat každý den nové a nové hry. Databáze her obsahuje přes 50.000 her a každý den přibývají nové hry. Všechny hry vidíte v adminu, všechny přidané hry můžete editovat nebo mazat.
V administraci webu si můžete vybrat, jaké kategorie her chcete přidat. Po kliknutí na náhled hry, se přidá hra, náhled, popis, ovládání atd.
Vše máte plně pod kontrolou, vidíte, jakou hru přidáváte, kam ji přidáváte, můžete dělat popisky, psát instrukce atd.
Hry se přidávají od dvou velkých herních developerů nebo můžete ručně přidávat i své hry. Ke každé hře můžete přidat popis hry, její ovládání a značky na SEO.

Web je napojen na Heureka.cz a v každé hře se zobrazuje PPC reklama na PC hry. Za každý proklik do obchodu, Heureka platí peníze – provizi. Výška provizí záleží na konkurenci a na období.
Na web lze přidat libovolnou reklamu nebo PPC systém.

Všechny ceny na webu jsou uvedeny bez DPH 21%.