Co si žádá 21. století, které zatím přežilo i konec světa?

Webové stránky, které umí ovládat i truhlář, řezník, finanční poradce, ekonom nebo třeba zedník.star

tickWebové stránky vám zvýší zisk, přinesou vám nové objednávky a zase vám zvýší zisk. Nebo Vy snad ještě používáte zlaté stránky? Nebo vše hledáte na internetu?

Připravíme Vám webové stránky, na kterých se budou nabízet Vaše konkrétní produkty.

Pokud prodáváte pojištění nebo hypotéky, připravíme vám web, kde návštěvníci mohou vyplnit formulář s poptávkou a odeslat Vám ho na email. Pokud prodáváte maso, nebo třeba rohlíky, budete mít web s vaší nabídkou. Váš nový web se tak stane vašim nejlepším zaměstnancem, který nevyžaduje mzdu, ale pracuje 24h. Buďte on line! Zvedejte své zisky.

HomePro vaši inspiraciWeb s akčními letáky
Creativa

Web s akčními letáky:

Pokud rádi a výhodně nakupujete, vaše záliba se tak může stát koníčkem, na kterém budete vydělávat peníze.

Provozujte moderní web, který zobrazuje akční letáky českých obchodů.

Webové stránky se vyznačují velmi přehlednou a snadnou administraci, kterou zvládne každý, kdo umí napsat text ve Wordu.

Jak to funguje
Celý web je propojen se službou, která automaticky převádí jakékoliv PDF soubory do přehledných a velmi pěkných slidů (on line časopisů). Veškeré funkce si můžete vyzkoušet přímo na ukázkovém webu www.hyperletak.cz

Celý web vám rozdělíme do jednotlivých sekcí podle názvu hypermarketu. Na web lze velmi jednoduše přidávat další sekce, například Stavba, dílna, zahrada atd. – je to jednoduché.

Jak to vydělává

Celý web bude propojen s PPC systémem od Etarget.cz nebo jiného systému, který vyplácí provize za každý proklik na reklamu, lze libovolně kombinovat s Sklikem, nebo Googlem.
Dále je na webu provizní program od Heureka.cz, který vyplácí peníze za každý proklik do eshopu. Dále lze na web vložit libovolný affil například na hubnutí nebo na půjčky.

Akční letáky nesledují už jenom důchodci, ale stává se to nutností i pro střední třídu. Pokud na web budete přidávat i kvalitní články nebo recenze, úspěch vás nemine.
Na webu je i velmi pěkná sekce „Časopisy“, která zobrazuje tištěné časopisy od Albertu, v on line formě. Opět lze přidat libovolný časopis v PDF formátu – systém to automaticky převede na obrázkové slides.
Ukázkový web:www.hyperletak.cz

Všechny ceny na webu jsou uvedeny bez DPH 21%.