Co si žádá 21. století, které zatím přežilo i konec světa?

Webové stránky, které umí ovládat i truhlář, řezník, finanční poradce, ekonom nebo třeba zedník.star

tickWebové stránky vám zvýší zisk, přinesou vám nové objednávky a zase vám zvýší zisk. Nebo Vy snad ještě používáte zlaté stránky? Nebo vše hledáte na internetu?

Připravíme Vám webové stránky, na kterých se budou nabízet Vaše konkrétní produkty.

Pokud prodáváte pojištění nebo hypotéky, připravíme vám web, kde návštěvníci mohou vyplnit formulář s poptávkou a odeslat Vám ho na email. Pokud prodáváte maso, nebo třeba rohlíky, budete mít web s vaší nabídkou. Váš nový web se tak stane vašim nejlepším zaměstnancem, který nevyžaduje mzdu, ale pracuje 24h. Buďte on line! Zvedejte své zisky.

HomePro vaši inspiraciPro finanční poradce
Desire

Web pro finanční poradce:

Nabídka vytvoření webu, který vám přivede nové zákazníky a tržby.

Nenechávejte ležet ladem peníze, které patří vám, nenechávejte je konkurenci. Objevte nové trhy a začněte své produkty nabízet online na internetu.

Vytvoříme vám produktové webové stránky, přesně podle vašich požadavků. Na webu bude několik sekcí, v kterých představíme vaše produkty s možností okamžitého objednání.

U každého produktu bude formulář, který mohou vaši zákazníci vyplnit on-line a odeslat své požadavky k vám. Věřte, že to funguje, nebo vy snad ještě něco hledáte ve Zlatých stránkách?

Jak to funguje:

Vaší činností bude například komplexním finanční poradenství. Vaše nabídka tak zahrnuje pojištění osob, pojištění automobilů, firem, stavební spoření, investiční spoření, hypotéky a mnoho dalších produktů. Ke každému tomuto produkty vám vytvoříme prezentaci podle vašich požadavků a přidáme online formulář pro odeslání poptávky.

Vy tak získáte velké množství nových klientů, kteří hledají finanční produkty na internetu.

Ukázkové weby:

www.interpujcka.cz

www.kratkepujcky.cz

www.mojezadost.cz

Všechny ceny na webu jsou uvedeny bez DPH 21%.